Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Kaplanhanı ve Söğüt Yaylası Arasına 12 Km Asfalt
Kaplanhanı ve Söğüt Yaylası Arasına 12 Km Asfalt

Kaplanhanı ve Söğüt Yaylası Arasına 12 Km Asfalt

Kaplanhanı ve Söğüt Yaylası Arasına 12 Km Asfalt :Alanya Belediyesi yaz mevsimi ile beraber yaylalarda yoğun bir çalışma içerisine girdi. Çalışmalar kapsamında Kaplanhanı, Söğüt ve Kocaoğlanlı yolunda toplam 12 kilometrelik yol asfalt için hazırlanıyor.

Yayla yollarında yol genişletme ve altyapı çalışmalarını aralıksız sürdüren Alanya Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü, Kaplanhanı, Söğüt ve Kocaoğlanlı – Şifalı Su Gödüre Yaylası arasında 12 kilometrelik yolu genişleterek asfalt için hazır hale getiriyor.

“DOĞU MAHALLELERİNİN KULLANDIĞI ÖNEMLİ BİR YOL”
Çalışmalar hakkında bilgi veren Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, Kaplanhanı–Söğüt Yaylası yolunun başta Demirtaş, Yeşilöz, Gümüşkavak ve Çamlıca Mahallesi olmak üzere pek çok mahallenin kullandığı önemli bir yol olduğunu belirtti. Başkan Yücel, “12 kilometrelik ana yolda öncelikli olarak genişletme ile beraber dere geçişlerine menfezler yapıldı. Çok geniş ve rahat bir yol oldu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*