Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt
Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt

Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt

Karaağaçlı’ya Sıcak Asfalt :Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı, Şehzadeler ilçesine bağlı Karaağaçlı Mahallesi ile çevre mahalleleri Manisa-Akhisar karayoluna ulaştıran yolda sıcak asfalt çalışması başlattı.

İl genelinde başlattığı asfalt hamlesi kapsamında 2016 yılında 2 bin 800 kilometre asfalt çalışması gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, uzun yıllar boyunca asfalt atılmayan yolları asfaltla buluşturuyor. Bu kapsamda vatandaşların ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü’ne bağlı ekipler, Karaağaçlı ve çevre mahallelerde yaşayan vatandaşların sıkça kullandığı ve bölgeyi Manisa-Akhisar karayoluna bağlayan yolda sıcak asfalt çalışması başlattı. Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da Karaağaçlı Mahalle Muhtarı Cemil Kavkas ile yolda incelemelerde bulundu. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımıza en iyi hizmeti sunmanın çabası içerisindeyiz. Bu nedenle başlattığımız asfalt hamlesinde çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Karaağaçlı Mahallesi ile çevre mahallelerde yaşayan vatandaşları Manisa-Akhisar karayoluna bağlayan yolda ekiplerimiz sıcak asfalt çalışmasına başladı” dedi. Çalışmanın tamamlanmasıyla birlikte yolda ulaşım kalitesinin artacağını söyleyen Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, yolun yeni haliyle bölge halkına hayırlı olmasını temenni etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*