Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 54. Sakarya » Karaca Sokak ve Maliye Caddesi yenilendi
Karaca Sokak ve Maliye Caddesi yenilendi

Karaca Sokak ve Maliye Caddesi yenilendi

Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, Adapazarı Karaca Sokak ve Maliye Caddesi’nde sıcak asfalt çalışmalarının tamamlandığı bilgisini verdi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan sıcak asfalt serim işlemleri devam ediyor. Bu kapsamda Adapazarı Karaca Sokak ve Maliye Caddesi’nde sıcak asfalt serim işlemlerini tamamladıklarını söyleyen Yol Bakım ve Altyapı Koordinasyon Dairesi Başkanı Haydar Akbulut, “Daha önce SASKİ ve SEDAŞ tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan 400 metrelik Karaca Sokak’ta başlattığımız çalışmalarda bin ton sıcak asfalt serimi gerçekleştirdik. Yol çizgilerinin çekilmesiyle birlikte arter son halini alacak. Adapazarı ve Serdivan ilçeleri arasında bulunan Maliye Caddesi’nde de 150 metrelik güzergahı 300 ton sıcak asfaltla buluşturduk. Çalışmalarımız programlarımız dahilinde devam edecek” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*