Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Karaköy Mahallesi, Kilit Parke ile Yenilendi
Karaköy Mahallesi, Kilit Parke ile Yenilendi

Karaköy Mahallesi, Kilit Parke ile Yenilendi

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesi Karaköy Mahallesi’nde kilit parke taşı döşeme çalışmalarına tamamladı. Baştan sona yenilenen Karaköy’e 19 bin 251 metrekare kilit parke taşı, 2 bin 452 metre de bordür çalışması yapıldı.

İl genelinde sürdürdüğü projeler ile vatandaşların hayatını kolaylaştırmaya devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından altyapı çalışmaları tamamlanan mahallelerin, yollarını da kilit parke taşı ile yeniliyor. Bu kapsamda Turgutlu ilçesi Karaköy Mahallesi’nin de yolları yenilendi. Yol Şube Müdürlüğü’nden yapılan açıklamada Karaköy Mahallesi’ne 19 bin 251metrekare kilit parke taşı kaplandı ve 2 bin 452 metrekare bordür yenilemesi yapıldı. Baştan aşağı yenilenen Karaköy, yenilenen yolları ile modern bir görünüme kavuştu. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Karaköy Mahallesi, MASKİ Genel Müdürlüğümüzün çalışmalarıyla sağlıklı işleyen bir altyapıya kavuştu. Ardından Yol Şube Müdürlüğü ekiplerimiz kilit parke taşı çalışmalarına başladı. Sokaklardaki çalışmalarımız, tamamlandı ve Karaköy tamamen yenilenmiş oldu. Halkımızın kullanımına sunduk. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*