Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 70. Karaman » Karamanda ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlar devam ediyor
Karamanda ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlar devam ediyor

Karamanda ulaşıma kalite ve güven getiren yatırımlar devam ediyor

Karaman Belediyesi tarafından başlatılan ve şehir içi ulaşıma kalite ve güven getirenyatırımlar devam ediyor. Yapımına başlanan alt ve üst geçitlerde çalışmalar tümhızıyla sürüyor.

Karaman Belediyesi şehir içi ulaşımı rahatlatmak, estetik, modern ve güven getirmek adına başlattığı alt ve üst geçit çalışmaları aralıksız devam ediyor. Larende-Sümer Mahalleleri’ne hayat verecek olan Larende Alt Geçidi, Sanayi Köprülü Kavşağı ve Hastane Yaya Alt Geçidi bulundukları bölgelerde araç ve yaya ulaşımı sorununu büyük ölçüde çözecek.

Yatırım ve hizmet alanında Karaman’ın kendi ölçeğindeki şehirlere kıyasla üstün bir performans gösterdiğini ifade eden Belediye Başkanı Ertuğrul Çalışkan şöyle konuştu; “ Son yıllarda yatırım ve hizmet noktasında hayata geçirdiğimiz projelerle Karamanımızın adeta çehresi değişiyor. Bu yatırımların başında gelen ulaşım yatırımlarımız dâhilinde yaptığımız köprülü kavşaklar, alt ve üst geçitler şehir içi ulaşıma kalite ve güven getiriyor. Siyahser üst geçidi, Doğukışka Köprülü Kavşağı, Zembilli Köprülü Kavşağı şu an hizmete sunulmuş durumda. Sanayi köprülü kavşağı, Larende Alt Geçidi ve Hastane Yaya Alt Geçidinde ise çalışmalar aralıksız sürüyor. Tüm bu çalışmalar mümkün olan en kısa süre içerisinde tamamlanacak.”

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*