Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Karşıyaka Köprüsünde Çalışmalar Başlıyor
Karşıyaka Köprüsünde Çalışmalar Başlıyor

Karşıyaka Köprüsünde Çalışmalar Başlıyor

Karşıyaka Köprüsünde Çalışmalar Başlıyor :Karşıyaka’yı şehre yakınlaştıracak olan bölge halkının da uzun zamandır beklediği Köprünün yapım ihalesi 27 Nisan’da yapıldı.

Karşıyaka sakinleri tarafından yakından takip edilen Karşıyaka Köprüsünün yapımına bir ay içerisinde başlanacak. Sivas Belediye Başkanı Sami Aydın’ın seçim döneminde söz verdiği Karşıyaka Köprüsü için çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. 27 Nisan’da köprünün yapım ihalesi gerçekleştirildi. Alanda yapılacak fizibilite çalışmalarının ardından köprünün yapımına başlanacak. 200 metre uzunluğunda yapılacak olan köprü 3 gidiş 3 geliş olmak üzere toplam 6 şeritli olacak.

DSİ Kavşağı’ndan başlayıp askerî alanın içerisinden geçirilecek yol, Çevre Yolu altından geçecek. Tarihi Kesik Köprü yanına inşa edilecek yeni köprü ile Karşıyaka ve merkezin bağlantısı sağlanmış olacak.

Yeni yapılacak köprünün önümüzdeki yıl hizmete girmesi bekleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*