Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 58. Sivas » Karşıyaka Köprüsünün İhalesi Yapıldı
Karşıyaka Köprüsünün İhalesi Yapıldı

Karşıyaka Köprüsünün İhalesi Yapıldı

Karşıyaka Köprüsünün ihalesi yapıldı :Karşıyaka’yı şehre yakınlaştıracak olan bölge halkının da uzun zamandır beklediği Köprünün İhalesi yapıldı. Yer teslimi gerçekleştirilen köprünün yakın zamanda yapımına başlanacak.

Karşıyaka sakinleri tarafından yakından takip edilen Karşıyaka Köprüsü’nün yapımına Ramazan Bayramı sonrasında başlanması planlanıyor. Sivas Belediyesi tarafından işi alan firmaya iş teslimi yapılırken bölge halkının yakından takip ettiği köprünün yapımına Ramazan Bayramı sonrasında başlanması hedefleniyor.

200 metre uzunluğunda yapılacak olan köprü 3 gidiş 3 geliş olmak üzere toplam 6 şeritli olacak. DSİ Kavşağı’ndan viyadük ile tren yolu üstünden ve askeri alan içerisinden geçecek olan yol, çevre yoluna kavşakla bağlanacak.

Tarihi Kesik Köprü yanına inşa edilecek yeni köprü ile Karşıyaka ve merkezin bağlantısı sağlanmış olacak. Yeni yapılacak köprünün önümüzdeki yıl hizmete girmesi bekleniyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*