Cumartesi , 20 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 54. Sakarya » Kavaklar ve Turan Caddeleri için uyarı
Kavaklar ve Turan Caddeleri için uyarı

Kavaklar ve Turan Caddeleri için uyarı

Sakarya Büyükşehir Belediyesi’nden yapılan açıklamada Adapazarı ilçesi Kavaklar Caddesi ve Turan Caddesi’nin belirli bölgelerinde sıcak asfalt çalışması gerçekleştireceği, vatandaşların gün boyunca trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri, alternatif güzergahları kullanmaları ifade edildi.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı’ndan yapılan açıklamada, “Şehir merkezinde ‘Şehir Senin İçin Yenileniyor’ sloganıyla başlatılan kentsel tasarım ve cadde yenileme çalışmaları devam ediyor. Bu kapsamda Adapazarı ilçesi Kavaklar Caddesi ve Turan Caddesi’nin belirli bölgelerinde sıcak asfalt serim işlemi gerçekleştirilecektir. 26 Temmuz Çarşamba günü sabah 09.00’da deforme olan asfaltı kaldırma çalışmaları başlayacaktır. Çalışma süresince ulaşım kontrollü olarak sağlanacaktır. 19.00’da sıcak asfalt serim işlemlerinin başlayacak olup Ankara Caddesi ile Kol Sokak arasındaki kısım trafiğe kapatılacaktır. Vatandaşlarımızın güzergahlar çevresinde gün boyunca trafik işaret ve işaretçilerine dikkat etmeleri, ayrıca trafik tıkanıklıkları oluşmaması için alternatif güzergahları kullanmaları önemle rica olunur” denildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*