Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 72. Batman » Kavşaklara Güç Ünitesi
Kavşaklara Güç Ünitesi

Kavşaklara Güç Ünitesi

Kavşaklara Güç Ünitesi :Batman Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Müdürlüğünce, şehir içi ulaşımda sinyalizasyon sisteminde yaşanan elektrik kesintilerinin yol açtığı sıkıntıları önlemek için tedbirler alınıyor.

Belediye, kent içi araç ve yaya ulaşımını kolaylaştırmak için yolları ve kaldırımları düzenlerken, sinyalizasyon sistemindeki elektrik kesintileri nedeniyle trafik akışında meydana gelen sıkıntıları önlemek için, yoğun ve hareketli kavşaklara güç ünitesi monte etme yoluna gitti.

İlimizde yaşanan elektrik kesintileri nedeniyle sinyalizasyon sisteminde meydan gelen arıza ve sıkıntıları ortadan kaldırmak amacıyla kavşaklara yerleştirilen Güç üniteleri ile sinyalizasyon Sistemi, elektrik kesintileri halinde bile aralıksız 8 saat çalışabilecek.

İlk olarak World Mar kavşağı ile Belediye kavşağında hayata geçirilen uygulamanın, zamanla trafik akışının yoğun olduğu bütün kavşaklara kaydırılacağı açıklandı. Belediye Başkanlığından yapılan açıklamada, Güç Ünitesi uygulaması ile elektrik kesintilerine bağlı olarak yaşanan trafik sıkıntılarının da sona ereceği belirtildi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*