Pazartesi , 26 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 61. Trabzon » Kaymaklı’da asfaltlama çalışması tamamlandı
Kaymaklı’da asfaltlama çalışması tamamlandı

Kaymaklı’da asfaltlama çalışması tamamlandı

Kaymaklı’da asfaltlama çalışması tamamlandı :Trabzon Büyükşehir Belediyesi, Ortahisar ilçesi Kaymaklı Mahallesi’nin ana güzergâhında asfaltlama çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi tarafından geceleri de sürdürülen çalışmalarda ilk olarak yoldaki asfalt tabakası sökülürken sonrasında finişer ile son derece kaliteli şekilde asfaltlama çalışması gerçekleştirildi. 1,5 km’lik hatta bin 300 ton nitelikli asfalt kullanılarak icra edilen çalışmalarla yoldaki sorunlar ortadan kaldırılmış oldu.

Kaymaklı Mahalle Muhtarı Zeki Civelek mahallelerinde yapılan çalışmalardan ötürü Trabzon Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Orhan Fevzi Gümrükçüoğlu’na teşekkür etti. Civelek, “Sayın Başkanımız her konuda yanımızdadır. Mahallemizin ihtiyacı olan çocuk parkını tamamlayarak hizmete açtı. Şimdi de yolumuzda ihtiyaç duyulan çalışmayı tamamladı. Kendilerine ve emek sarf eden çalışma arkadaşlarına mahalle sakinlerimiz adına teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*