Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 54. Sakarya » Kaynarca’da asfalt memnuniyeti
Kaynarca’da asfalt memnuniyeti

Kaynarca’da asfalt memnuniyeti

Kaynarca’da asfalt memnuniyeti :Kaynarca’ya bağlı Küçükkışla, Osmanlı, Sarıbeyli, Kırktepe ve Mehter mahallelerinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları bölgede memnuniyet yarattı. Mahalle muhtarları yapılan çalışmalardan dolayı Başkan Toçoğlu’na teşekkür etti.

Sakarya Büyükşehir Belediyesi tarafından Kaynarca’nın Küçükkışla, Osmanlı, Sarıbeyli, Kırktepe ve Mehter mahallalerinde gerçekleştirilen asfalt çalışmaları memnuniyet yarattı. 13 kilometrelik güzergah üzerinde yer alan mahallelerde Büyükşehir Belediyesi tarafından 18 bin ton asfalt serimi gerçekleştirildi. Mahalle muhtarları çalışmalar dolayısıyla Büyükşehir Belediye Başkanı Zeki Toçoğlu’na teşekkür etti.

Başkan Toçoğlu’na hizmet teşekkürü
Kırktepe Mahallesi Muhtarı Mesut Yerlikaya, “Büyükşehir Belediyemiz bu zamana kadar görmediğimiz hizmetleri gerçekleştiriyor. Özlem duyduğumuz çalışmalar, parklar, yollar ve diğer tüm çalışmalar bizi çok memnun ediyor. Bu sebeple Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Zeki Toçoğlu’na teşekkür ediyoruz” dedi. Osmanlı Mahallesi Muhtarı Ali Dişçi, “Büyükşehir Belediye Başkanımızın önderliğinde köylerimiz artık ulaşılamaz değil. Yollarımız çok güzel oldu. Altyapı da ciddi adımlar atılıyor. Tüm çalışmalarda emeği geçenlere teşekkür ediyorum” diye konuştu.

Yollarımız yenilendi
Yenilenen yolların mahallelide büyük memnuniyet yarattığını ifade eden Küçükkışla Mahalle Muhtarı Celil Karagöz, “Yollarımız yenilendi. Tüm mahalle sakinlerimiz memnuniyetlerini ifade ettiler. Ulaşımlar artık çok rahat ve güvenli bir hal aldı. Üzülerek belirtmeliyim ki bu güzergahta büyük araçlar çalışıyor. Kısa sürede tahribat oluşuyor. Temennimiz uzun yıllar yollarımız aynı güzellikte kalmasıdır. Başkanımıza ve emeği geçenlere teşekkür ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*