Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 38. Kayseri » Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi
Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi

Kayseri Büyükşehirden Yeni Bordür Sistemi :Kayseri Büyükşehir Belediyesi, yollardaki bordür uygulamasına yeni bir anlayış getirdi. Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, yeni bordür sisteminin ilk kez uygulandığı Bekir Yıldız Bulvarı’nda incelemelerde bulundu.

Büyükşehir Belediye Başkanı Mustafa Çelik, Bekir Yıldız Bulvarı’ndaki çalışmaları yerinde takip etti. Başkan Çelik, ilk kez Bekir Yıldız Bulvarı’nda kullanılan yeni bordür sitemini inceleyerek çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Sürekli yeni sistemler deneyen Büyükşehir Belediyesi’nin yeni bir bordür sistemini başlattığını ifade eden Başkan Mustafa Çelik, “Continuous Form denilen Sürekli Form’da kesintisiz, parçasız, yerinde beton dökme sistemini Bekir Yıldız Bulvarı’nda deniyoruz. Uygulama başarılı olursa şehrimizdeki uzun metrajlı tüm yollarda bordür uygulamasını böyle yapacağız. Tek tek fabrikada dökülerek getirilen bordür yerine adeta asfalt gibi bordür döken bir sistemi uyguluyoruz” dedi.

Büyükşehir Belediye Başkanı Çelik, kötü niyetli kişilerin bordürleri sökmesinin önüne de geçilen yeni sistemin özellikle kavisli alanlarda eğimi kendiliğinden verdiğini ve bunun da güzel bir görünüm ortaya çıkardığını kaydetti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*