Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 38. Kayseri » Kayseri Eski Hal bölgesinde yol yapım çalışmaları başladı
Kayseri Eski Hal bölgesinde yol yapım çalışmaları başladı

Kayseri Eski Hal bölgesinde yol yapım çalışmaları başladı

Kayseri Eski Hal bölgesinde yol yapım çalışmaları başladı :Anadolu’nun en modern Hal Kompleksini yaparak Kocasinan Bulvarı yanındaki Hal Kompleksini taşıyan Kayseri Büyükşehir Belediyesi, Eski Hal bölgesinde yol yapım çalışmalarına başladı. Bölgede bulunan imar yollarının açılması için yoğun bir çalışma yapılıyor.

Büyükşehir Belediyesi şehrin bir çok bölgesinde yol açma ve genişletme çalışmalarını kış mevsimine rağmen sürdürüyor. Bu kapsamda Argıncık’ta bulunan eski meyve ve sebze halinde de yoğun bir çalışma başlatıldı.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri imarda bulunan yolları açmak için kazı çalışmalarına başladı ve kısa sürede bu çalışmalar sona erdi. 1,5 kilometrelik yolların kazı çalışmalarının ardından alt yapı kurumları yolun alt yapısı için çalışmalara başladı. Alt yapı kurumlarınca yapılan çalışmaların sonuçlandırılmasıyla birlikte yollar asfalt kotuna getirilerek ulaşıma açılacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*