Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Kıranşeyh’te Değişim Kilit Parke İle Sürüyor
Kıranşeyh’te Değişim Kilit Parke İle Sürüyor

Kıranşeyh’te Değişim Kilit Parke İle Sürüyor

Kıranşeyh’te Değişim Kilit Parke İle Sürüyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi mahallelerde başlattığı alt yapı ve üst yapı çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda Köprübaşı’na bağlı Kıranşeyh Mahallesi’nde tamamlanan içme suyu ve kanalizasyon hattı çalışmalarının ardından kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başlandı.

Manisa’nın 17 ilçesinde hayata geçirdiği yatırımlarla vatandaşların yüzünü güldüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’na bağlı Kıranşeyh Mahallesi’nin de çehresini değiştiriyor. Mahallede daha önce MASKİ Genel Müdürlüğü’nce tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nca kilit parke taşı döşeme çalışmalarına da start verildi. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde il genelinde vatandaşlarımızın ihtiyaçları doğrultusunda çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz. Bu kapsamda Kıranşeyh mahallemizde de kilit parke taşı döşeme çalışmalarına başladık. Mahallemizde daha önce MASKİ Genel Müdürlüğü’nce içme suyu hattı ve kanalizasyon hattı çalışmaları tamamlanmıştı. Kilit parke taşı döşeme çalışmalarını da tamamladığımızda mahallemiz yepyeni bir görünüme kavuşacak. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak vatandaşlarımızın daha huzurlu ve mutlu bir yaşam sürebilmeleri için çalışmalarımıza aralıksız devam edeceğiz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*