Salı , 16 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Kırsalda sathi kaplama başladı
Kırsalda sathi kaplama başladı

Kırsalda sathi kaplama başladı

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi, Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, Asfalt Emülsiyon Plentinde ürettiği emülsiyon asfalt (su bazlı asfalt) ile ilçe kırsalı mahalle yollarında asfalt sathi kaplama yapımına devam ediyor.

Emülsiyon asfalt ile çift kat yapılan sathi kaplamanın özellikle sonbahar mevsiminde kısa mesafeli yolların bakım onarım ve yapımında avantaj sağladığını belirten yol işleri yetkilileri, yaklaşan kış mevsimi öncesi su bazlı asfalt ile trafiğin yoğun olduğu Tepebaşı ilçesi Emirceoğlu-Kavacık Mahalle Yolu, Seyitgazi İlçesi Örencik-Sarıcailyas Yolu ile Mahmudiye ilçesi Geçit Kuşağı Tarımsal Araştırma Enstitüsü yollarında uygulama yapıldığını belirttiler.
Seyitgazi Değişören Mahalle yolunda çalışmaların halen devam ettiğini belirten yetkililer, çalışma gerçekleştirilen yollarda sürücülerin can ve mal güvenliği açısından trafik işaretlerine uymaları istendi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*