Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Kobaşdere Büyükşehirle Güzelleşiyor
Kobaşdere Büyükşehirle Güzelleşiyor

Kobaşdere Büyükşehirle Güzelleşiyor

Kobaşdere Büyükşehirle Güzelleşiyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin il bütününde başlattığı alt ve üst yapı çalışmaları Akhisar’da da mahallelilerin yüzünü güldürdü. Kobaşdere’de MASKİ (Manisa Su ve Kanalizasyon İdaresi) tarafından tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından, Büyükşehir Belediyesi mahallede parke taşı döşemeye başladı.

Akhisar’ın Kobaşdere Mahallesi’nin kaderi Manisa Büyükşehir Belediyesi ile birlikte değişmeye başladı. Yıllardır hizmet almayan mahallede daha önce MASKİ tarafından tamamlanan alt yapı çalışmalarının ardından bu kez Büyükşehir Belediyesi çalışma başlattı. Mahalleye giderek çalışmaları inceleyen Büyükşehir Belediye Meclisi Üyesi ve Akhisar Koordinatörü Doğan Ensivri, çalışmalardan dolayı mahallelilerin memnun olduğunu söyledi. Ensivri’ye MASKİ 1. Bölge Müdürü Fatih Tuncer’de eşlik etti. Kobaşdere’de Mahalle Muhtarı Buran Aktürk ve mahalleliler tarafından karşılanan Ensivri ve Tuncer, mahallelilerin diğer taleplerini de dinleme fırsatı buldu.

Mahallelerimizin Kaderi Değişiyor
Akhisar Koordinatörü Ensivri, Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin diğer ilçelerde olduğu gibi Akhisar’da başlattığı çalışmalarla, yıllardır hizmete hasret mahallelerin kaderinin değiştiğini belirterek, “ Ben Akhisarlı hemşerilerimiz adına Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’e teşekkürlerimi iletiyorum. Halkımız bu hizmetlerden oldukça memnun. Özellikle kış aylarında çamur deryasına dönen mahallelerimizin yolları artık bu durumdan çıkıyor. Vatandaşlar büyük çileden kurtuluyor” dedi.

Mahallemizin Altı Üstü Yenilendi
Büyükşehir Belediyesi ve MASKİ’nin ortak çalışmalarıyla mahallelerinin altının üstünün yenilendiğini ifade eden Kobaşdere Mahalle Muhtarı Buran Aktürk, “Bu hizmetler bizleri ziyadesiyle memnun etti. Büyük bir çileden kurtulduk. Mahallelerimiz artık Büyükşehir’e yakışır hal almaya başladı. Başta Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün olmak üzere bu hizmetlerde emeği geçenlere mahalle sakinlerim adına teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*