Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Kocaeli Büyükşehir, 12 ilçede 40 kilometre yol çalışması yapacak
Kocaeli Büyükşehir, 12 ilçede 40 kilometre yol çalışması yapacak

Kocaeli Büyükşehir, 12 ilçede 40 kilometre yol çalışması yapacak

Kocaeli Büyükşehir, 12 ilçede 40 kilometre yol çalışması yapacak :Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kente yeni yollar kazandırırken yıpranmış yolları da elden geçirerek ulaşıma uygun hale getiriyor. Kocaeli’nin dört bir aynında cadde ve sokaklarda yol yenileme çalışmaları devam ediyor. Ulaşım Daire Başkanlığı bu yılsonuna kadar 12 ilçe şehir merkezlerindeki cadde ve sokaklarda toplam 40 kilometre yol çalışması yapacak.

140 BİN TON ASFALT

İzmit İlçesi Bahriye Sokak, Bestekar Amir Ateş, Ulu Çınar, Salkım Söğüt, Alikahya Fındıklı Caddeleri, Başiskele Fakülte, İsmetpaşa, Kent Meydanı yolunda çalışmalar tamamlanmış olup, İzmit Sarı Mimoza, Bağımsızlık, Boğazova, Halide Edip Caddeleri, Körfez Şeyda Caddesi, Başiskele Hürler ve Nazım Demirci caddelerinde üst yapı çalışmaları devam ediyor. Çalışma kapsamında toplam 140 bin ton sıcak asfalt kullanılacak. Kaldırımlara ise 110 bin metrekare parke ve tretuar örülecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*