Çarşamba , 21 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 41. Kocaeli » Kocaeli’de ilçe yolları yenileme çalışmaları hız kesmiyor
Kocaeli’de ilçe yolları yenileme çalışmaları hız kesmiyor

Kocaeli’de ilçe yolları yenileme çalışmaları hız kesmiyor

Kocaeli Büyükşehir Belediyesi, Kocaeli’de 2018’de Başiskele, Kartepe, Karamürsel, Gölcük ilçelerinin yol bakım ve onarım çalışmaları için ihaleye çıktı. İhaleye 7 firma teklif verdi.

KIŞ SONRASI YOL BAKIM VE ONARIMI

Büyükşehir Belediyesi, kent genelindeki bozulan yolları yeni yılda bakım ve onarımdan geçirmek üzere kolları sıvadı. Bu kapsamda Başiskele, Kartepe, Karamürsel ve Gölcük ilçelerinde asfalt yama ve serim yapım işleri için ihale yapıldı. Yolları tekrar modern hale getirmek üzere gerçekleştirilen ihale kapsamında 35 bin ton asfalt serimi, 10 bin ton asfalt yama ve 12 bin ton plentmiks temel (alt temel malzeme) işleri yapılacak.

FİRMALAR TEKLİFLERİNİ SUNDU

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ihalede 7 firma teklif sundu. En yüksek teklifi 5 milyon 523 bin TL ile Mehmet Aksekili Ispartakule Yapı+TC Altyapı A.Ş. verirken, en düşük teklifi 4 milyon 87 bin TL ile Yalaz İnşaat verdi.

 

Firma Teklif
Yalaz İnşaat 4 milyon 87 bin TL
Gökbeyaz İnşaat 4 milyon 134 bin TL
Elif Öfgeli 4 milyon 281 bin TL
Kulaca İnşaat 4 milyon 372 bin TL
Seven İnşaat 4 milyon 399 bin TL
MF Atılgan İnşaat 4 milyon 992 bin TL
Mehmet Aksekili + TC Altyapı A.Ş. 5 milyon 523 bin TL

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*