Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Koldere ve Gümülceli Arası Ulaşımda Konfor Artıyor
Koldere ve Gümülceli Arası Ulaşımda Konfor Artıyor

Koldere ve Gümülceli Arası Ulaşımda Konfor Artıyor

Manisa’nın 17 ilçesinde ağır kış şartlarından dolayı bozulan ve zaman içerisinde yıpranan yollarda asfalt çalışması gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi bu kapsamda Saruhanlı ilçesi Koldere ve Gümülceli mahallesi arasındaki 4 buçuk kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmasına başladı.

17 ilçenin hemen hemen her noktasında çalışma yürüterek vatandaşlara hak ettiği hizmeti götüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Koldere ve Gümülceli mahallesi arasındaki 4 buçuk kilometrelik yolda sıcak asfalt çalışmasına başladı. Yürütülen çalışmaları Manisa Büyükşehir Belediyesi Saruhanlı Koordinasyon Şube Müdürü Ali Aybars Özbilgin yerinde inceledi. İki mahalle arasında ulaşımda hem konforu sağlayacak, hem de güvenliği arttıracak olan çalışma bölge sakinleri tarafından da memnuiyetle karşılandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*