Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Koldere-Yeşilköy Arası Asfaltlandı
Koldere-Yeşilköy Arası Asfaltlandı

Koldere-Yeşilköy Arası Asfaltlandı

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesi Koldere Mahallesi ile Şehzadeler ilçesi Yeşilköy Mahallesi arasındaki, çiftçilerin yoğun olarak kullandığı bağlantı yolunu asfaltla buluşturdu.

İl genelinde yolların kalitesini ve güvenliğini arttırmak için çalışmalar sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, kendi ekipleriyle gerçekleştirdiği asfalt atımına ara vermiyor. Bu kapsamda Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığı ekipleri, Saruhanlı ilçesi Koldere Mahallesi ile Şehzadeler ilçesi Yeşilköy Mahalleleri arasındaki 2 kilometrelik bağlantı yolunu asfaltladı. Çalışmalar hakkında bilgiler veren Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Üreticilerimizin talebi üzerine Koldere ile Yeşilköy arasındaki yolu, asfaltladık. Daha önce kum zemin üzerinde yolculuk eden vatandaşlarımız, artık toza toprağa bulanmadan güvenle seyahat edebilecekler. Üzüm hasadının başladığı bu dönemde, asfalt çalışmalarımızın tamamlanması, üreticilerimizi de oldukça sevindirdi. Gönül rahatlığı içerisinde bu yolu kullanabilecekler. Hayırlı olsun” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*