Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımlar güzelleşiyor
Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımlar güzelleşiyor

Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımlar güzelleşiyor

Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımlar güzelleşiyor : Antalya Büyükşehir Belediyesi Konaklı’da orta refüj, kavşak ve kaldırımları farklı motiflerle çiçeklendirerek Alanya’yı güzelleştiriyor.

Antalya Büyükşehir Belediyesi Alanya Hizmet Birimi Park ve Bahçeler ekipleri, Konaklı-Güzelbağ yolunda üst yapı çalışmalarına devam ediyor. Kış döneminde bordür, toprak dökme ve sulama sistemi çalışmalarını tamamlayan Park ve Bahçeler ekipleri, baharın gelmesiyle peyzaj çalışmalarına başladı. Yolun bordürle ikiye bölünmesinin ardından orta refüj, kavşak ve kaldırımlara çiçek dikiliyor. Farklı motiflerle çiçeklendirilen yol farklı ve güzel bir görünüm kazanıyor.

Yel değirmeni, at arabası, kuyu, renkli taş motiflerini tamamlayan ekipler, bitki ve çiçek dikim çalışmalarını sürdürüyor. Çalışmaların bu ay içinde tamamlanması planlanıyor.

Büyükşehir Belediyesi Alanya Koordinatörü Hüseyin Güney, “ Konaklı- Güzelbağ yolunun Sanayi Sitesi bölgesine önce kavşak yaptık. Ardından yolu ikiye bölerek trafik akışını rahatlattık. Şimdi de Park ve Bahçeler ekipleri peyzaj çalışması yapıyor. Kısa sürede bu çalışmalar tamamlanacak ve turizm sezonunda Konaklı-Güzelbağ Yolu güzel bir görünüme kavuşacak “ dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*