Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Köprübaşı’nda Asfalt Çalışmaları Sürüyor
Köprübaşı’nda Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Köprübaşı’nda Asfalt Çalışmaları Sürüyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’nda asfalt çalışmalarını sürdürüyor. Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekiplerince yürütülen çalışmalar kapsamında Alanyolu-Kavakyeri Mahalleleri arasında bulunan 4 kilometrelik yolda ve Kıranşeyh Mahallesi ile Gündoğdu Mahallelerinde sathi kaplama uygulamaları gerçekleştirildi.

Asfalt sezonunun tamamlanmasına kısa bir süre kalmasına rağmen çalışmalarını aralıksız sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Köprübaşı’nda mahalle yollarını asfaltlamaya devam ediyor. Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı ekipleri Alanyolu-Kavakyeri Mahalleleri ile Kıranşeyh ve Gündoğdu mahallelerinde çalışmalarını tamamlandı. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün önderliğinde vatandaşlarımızın ihtiyacı olan çalışmaları yaparak hayatı kolaylaştırmaya çalışıyoruz. Köprübaşı ilçemizde de asfalt çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz. Ekiplerimizce yürütülen çalışmalar kapsamında Alanyolu-Kavakyeri Mahalleleri arası ile Kıranşeyh ve Gündoğdu Mahallelerinde toplam 7 kilometrelik asfalt uygulaması gerçekleştirdik. Vatandaşlarımızın bu yolları kazasız, belasız bir şekilde kullanmalarını temenni ediyoruz” ifadelerini kullandı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*