Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 46. Kahramanmaraş » Köseli Yolu Asfaltlanıyor
Köseli Yolu Asfaltlanıyor

Köseli Yolu Asfaltlanıyor

Kahramanmaraş Büyükşehir Belediyesi grup yollarında filler serimi, sıkıştırma, yol genişletme ve iyileştirme çalışmalarının yanı sıra asfalt çalışmalarına da devam ediyor.

Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Yapım ve Onarım Şube Müdürlüğü asfalt ekipleri Onikişubat İlçesi Köseli Mahallesindeki grup yolunda asfalt çalışmalarına devam ediyor.

Köseli-Organize Sanayi arasında kalan 3 kilometrelik kısımda sıcak asfalt çalışmalarına başlayan Büyükşehir Belediyesi 7 metre enindeki yolda asfalt için gerekli önlemleri önceden alarak çalışmalara başladı.

Onikişubat İlçesi sınırları içerisinde bulunan bölgede Kayseri Yolu ve Andırın Yolundan şehrimize alternatif yol imkanı sağladığı gibi aynı zamanda Kürtül, Orhangazi, İsmailli, Akçakoyunlu ve Köseli Mahallelerinin organize sanayiye ve şehir merkezine bağlantısı olan bu yolun asfaltlanmasına sevinen mahalle sakinleri Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*