Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Kula’nın Trafik Yönlendirme Levhaları Yenilendi
Kula’nın Trafik Yönlendirme Levhaları Yenilendi

Kula’nın Trafik Yönlendirme Levhaları Yenilendi

Kula’nın Trafik Yönlendirme Levhaları Yenilendi :Trafikte sürüş güvenliği için çalışmalarını sürdüren Manisa Büyükşehir Belediyesi, Kula ilçesinde bulunan mahallelerin yönlendirme levhalarını yeniledi.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı, trafikte sürüş konforunu sağlamak amacıyla Kula ilçesine bağlı mahallelerde trafik levhalarına yönelik bir çalışma gerçekleştirdi. Çalışma kapsamında Kula ilçesine bağlı mahallelerdeki trafik yönlendirme levhaları yenilendi. Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekiplerinin, yaya ve sürücülerin güvenliği için yoğun gerekli çalışmaları yerine getirdiğini belirten Daire Başkanı Mümin Deniz, trafik levhalarının eksikliğinden kaynaklanan kazalara sebebiyet vermemek için trafik levhalarının yenilendiğini söyledi. Deniz, ulaşımda konforun ve güvenliğin arttırılması için Manisa Büyükşehir Belediyesinin çalışmalarına devam edeceğini belirtti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*