Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Kumluca ve Finikeye sıcak asfalt
Kumluca ve Finikeye sıcak asfalt

Kumluca ve Finikeye sıcak asfalt

Antalya Büyükşehir Belediyesi, ilçelerdeki asfalt yatırımlarına hız verdi. Kumluca İlçesinde yoğun olarak kullanılan Hacıveliler, Hızırkahya ve Kavakköy mahalleleri arasında 4 kilometrelik asfalt çalışması tamamlandı.

Antalya genelinde asfaltsız yol bırakmayan Büyükşehir Belediyesi, Kumluca ve Finike’yi karayoluyla birbirine bağlayan Hacıveliler, Hızırkahya ve Kavakköy mahallelerini sıcak asfaltla kapladı. Çalışmalarla ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Kumluca Koordinatörü Yusuf Evran “Kumluca ilçemizin Merkez mahallelerinde olduğu gibi kırsalındaki mahallelerde de çalışmalarımıza ara vermeden Büyükşehir Belediyesi olarak alt yapı ve asfalt konusunda gerekli yatırımları yapıyoruz. Belirlenen program dahilinde yöremizde sıcak asfalt ve sathi kaplama çalışmaları devam edecek. Antalya Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel ‘e Kumluca‘mıza yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*