Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Mahmudiye’de üst yapı çalışmaları başladı
Mahmudiye’de üst yapı çalışmaları başladı

Mahmudiye’de üst yapı çalışmaları başladı

Çifteler’de ESKİ tarafından alt yapı çalışmaları tamamlanan caddelerde asfalt çalışmalarını tamamlayan Büyükşehir Belediyesi, Mahmudiye’de kanalizasyon ve yağmur suyu çalışması gerçekleştirilen cadde ve sokaklarda üst yapı çalışmalarına başladı.

Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi (ESKİ) ilçelerde gerçekleştirdiği çalışmaları tamamlamasının ardından Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler üst yapı çalışması gerçekleştiriyor. Alt yapı çalışmaları tamamlanan Çifteler İlçesi’nin üst yapı çalışmalarını bitiren ekipler, yağmur suyu ve kanalizasyon çalışması gerçekleştirilen Mahmudiye’de de asfalt kaplama çalışmalarına başladı. Ekipler 18 Eylül Caddesi, Orman Caddesi, Kantar Sokak ve Bolat Sokakta yoğun bir çalışma gerçekleştirerek çalışmaları kısa sürede tamamlayacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*