Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor
Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor

Mahmutlar’ın Yeni Yüzü, Atataürk Caddesi’nde Çalışmalar Aralıksız Devam Ediyor :Alanya Belediyesi tarafından Mahmutlar Mevlana Caddesi ile Şükrü Bağışlar Parkı arasında projelendirilen iki kilometre uzunluğundaki bisiklet yolu ve parke çalışmaları devam ediyor.

İki kilometre bisiklet yolu ile Mahmutlar’ın Prestij Caddesi olarak projelendirilen caddede, 35 bin metrekare parke taşı ve iki taraflı kaldırım yapılacak. Atatürk Caddesi’ndeki çalışmalar Mevlana Anıtı’nın önünden üstyapı düzenlemeleri ile başladı. İmar planındaki gerçek ölçülerinde kazı çalışması yapılan caddede, bisiklet yolu ve kaldırım çalışması devam ediyor.

Çalışmaları yakından takip eden Alanya Belediye Başkanı Adem Murat Yücel, vatandaşların mağdur olmaması için çalışmaların kısım kısım yürütüldüğünü söyledi. 2 kilometre olarak projelendirilen bisiklet yolunun büyük ölçüde tamamlandığını belirten Başkan Yücel, “Atatürk Caddesini bisiklet yolu, modern aydınlatmaları, yeraltı çöp konteynerleri ile 2017 yazına yetiştireceğiz” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*