Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı
Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı

Malatya Büyükşehir 3 caddeyi daha asfaltladı :Malatya Büyükşehir Belediyesi, Ramazan Bayramı öncesi altyapısı yenilenmiş caddeleri asfaltlamaya devam ediyor. Çalışmalar kapsamında Abdulkadir Eriş, Alacakapı ve Malatya caddesi asfaltlandı.

MASKİ tarafından yapılan altyapı yenileme çalışmalarının ardından vatandaşların olumsuz etkilenmemesi için geceli gündüzlü çalışmalar yapan Büyükşehir Belediyesi,1.2 kilometreuzunluğundaki Abdulkadir Eriş caddesini,1.3 kilometreuzunluğundaki Malatya Caddesini ve400 metreuzunluğundaki Alacakapı Caddelerini finişer ile asfaltladı.

İnönü Mahallesi sınırları içinde bulunan ve Yeşiltepe Sanayi kavşağıyla birleşen Abdülkadir Eriş Caddesi yapılan asfalt çalışmalarıyla temiz bir görünüme kavuştu. Büyükşehir Belediyesi aynı caddede bayram sonrası kaldırım bakım-onarım çalışmaları da yapacak.

Eski Malatya mevkisinde bulunan ve Malatya’nın önemli ulaşım yükünü çeken Malatya Caddesi ile Alacakapı Caddeleri de bayram öncesi asfaltlanarak hizmete girdi. Altyapı çalışmalarının devam ettiği bölgede Büyükşehir Belediyesi altyapının bitirilmesinin ardından asfaltlama çalışması yapacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*