Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Malatya Büyükşehir Bağdat Caddesini Asfaltladı
Malatya Büyükşehir Bağdat Caddesini Asfaltladı

Malatya Büyükşehir Bağdat Caddesini Asfaltladı

Malatya Büyükşehir Bağdat Caddesini Asfaltladı :Malatya Büyükşehir Belediyesi Battalgazi ilçesine bağlı Kaldırım mahallesinde sürdürdüğü asfaltlama çalışmalarını tamamladı.

Sıcakların arttığı bugünde Malatya’nın her noktasında hizmetlerini yoğun bir şekilde sürdüren Büyükşehir Belediyesi aciliyetle yapılması gereken yolları bir bir yapmaya devam ediyor.

Orduzu mevkiinde Kaldırım, Karatepe ve Karaköy’ün ulaşımını sağlayan Bağdat Caddesi asfaltlandı.2.6 kilometreuzunluğundaki yol sıcak asfalt ile kaplandı.

Geçtiğimiz yıl bölgede MASKİ tarafından yapılan altyapı çalışmalarından sonra yıpranan yolların yapımına hız veren Büyükşehir Belediyesi bölgenin ulaşımı yükünü çeken Bağdat Caddesini asfaltlayarak ulaşıma açtı.

Mahalle sakinleri yapılan çalışmalardan dolayı mutlu olduklarını belirterek, Büyükşehir Belediyesine teşekkür ettiler. Vatandaşlar, “Kayısı hasadının başladığı bugünlerde insanlar bahçelerinde daha çok vakit geçiriyor. Yol bu nedenle çok sık kullanılıyordu. Toz ve toprak bizleri baya bunaltmıştı. Birkaç günlük çalışmayla yol pırıl pırıl bir hale geldi. Toz-toprak ortadan kalktı. Şimdi camlarımızı rahatça açabiliriz. Emeği geçenlere teşekkür ederiz” dediler.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*