Salı , 12 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Malatya Büyükşehir Belediyesi 2.3 Kilometrelik Asfalt Çalışması Yaptı
Malatya Büyükşehir Belediyesi 2.3 Kilometrelik Asfalt Çalışması Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2.3 Kilometrelik Asfalt Çalışması Yaptı

Malatya Büyükşehir Belediyesi 2.3 Kilometrelik Asfalt Çalışması Yaptı :Şehir genelinde asfaltlama çalışmalarına yoğun bir şekilde devam eden Malatya Büyükşehir Belediyesi, merkezde farklı noktalarda alt yapısı biten cadde ve sokakların da asfaltını yapıyor

Sürdürülen asfaltlama çalışmaları kapsamında; Çavuşoğlu Mahallesi sınırları içinde bulanan1 kilometreuzunluğundaki Sanayi Caddesi ile Özalper Mahallesi sınırları içinde bulunan650 metreuzunluğundaki Ahu,500 metreuzunluğundaki Karar, 200 metreuzunluğundaki Kardeşlik Sokaklar asfaltlandı.

Toplamda 2.3 kilometrelik asfalt çalışması yapılan cadde ve sokaklarda MASKİ ve diğer kurumlar tarafından altyapı çalışmaları tamamlandı. Sanayi Caddesinde geçtiğimiz yıl presij cadde çalışması da yapan Büyükşehir Belediyesi, söz konusu caddede 2. kat asfalt serimini yaparak çalışmaları tamamladı.

Özalper Mahallesi sınırları içinde bulunan Ahu sokakta üstyapı çalışmaları da yapacak olan Büyükşehir Belediyesi ayrıca, altyapı çalışmaları devam eden Tevhid sokakta ise prestij sokak düzenlemeleri gerçekleştirecek. Büyükşehir Belediyesi Özalper Mahallesinde altyapısı biten 8 sokakta Nisan ayında asfaltlama çalışması yapmıştı.

Çakır: Saha çalışmalarımız yoğun bir şekilde devam ediyor

Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır yapılan asfalt çalışmalarını yerinde inceleyerek konuyla ilgili açıklamalarda bulundu. Geziye bazı genel sekreter yardımcıları, daire başkanları ve şube müdürleri de katıldı.

MASKİ ve diğer kurumlarca altyapı çalışmaları bitirilen bütün cadde ve sokaklarda üstyapı çalışmaları yaptıklarını belirten Büyükşehir Belediye Başkanı Ahmet Çakır, saha çalışmalarını kent merkezinde yoğun bir şekilde sürdürdüklerini söyledi.

Beydağı Devlet Hastanesinin ulaşımını sağlayan Ahu sokakta prestij cadde çalışmalarının yapılacağına dikkat çeken Başkan Çakır, “Malatya’ya uzun yıllar ihtiyacını karşılayacak altyapı yatırımları yaptık. Cadde ve sokaklarımızın Malatya’ya yakışır hale gelmesi için bu çalışmaların yapılmasını bekledik. Ekiplerimiz hiç vakit kaybetmeden çalışmalara başladılar. Çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte yaya ve araç trafiği daha düzenli hale gelecek.” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*