Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 44. Malatya » Malatya Büyükşehirden Termoplastik Yol Çizgi Uygulaması
Malatya Büyükşehirden Termoplastik Yol Çizgi Uygulaması

Malatya Büyükşehirden Termoplastik Yol Çizgi Uygulaması

Malatya Büyükşehirden Termoplastik Yol Çizgi Uygulaması :Malatya Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı tarafından, şehir merkezindeki ana arterlerde yol çizgilerinin daha kaliteli ve uzun ömürlü olması için termoplastik yol çizgi çalışması yapılıyor.

Konuyla ilgili olarak Büyükşehir Belediyesi Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Dairesi Başkanlığı tarafından verilen bilgilere göre, şehir merkezinde üst yapı çalışmaları tamamlanan ana cadde ve sokaklarda yol çizgi çalışmaları için, daha kaliteli ve uzun ömürlü olan termoplastik yol çizgi uygulaması yapılmaya başlandı.

1 dakikada kuruyor

Termoplastik yol çizgi uygulaması sırasında, yollar araç trafiğine kapatılmadan hızlı bir şekilde çalışma yapılabiliyor. Ayrıca uygulandığı andan itibaren en geç 1 dakika içerisinde kuruma özelliği olan uygulama sayesinde, yol çizgi çalışmaları büyük bir hızla sürdürülüyor.

Ramazan ayı nedeniyle çalışmalarını gece saatlerinde yoğunlaştıran Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Hizmetleri Dairesi Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından, özellikle ana arterlerde vatandaşlara araçlarını çalışmaları engelleyecek şekilde park etmemeleri konusunda duyarlı olmaları istendi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*