Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol
Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol

Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol

Manavgat Ulukapı’ya kaymak gibi yol :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat’ta ASAT’ın alt yapı çalışması yaptığı Ulukapı Mahallesi’ne kaymak gibi asfalt yol yaptı.

Büyükşehir Belediyesi, Antalya’nın bir ucundan diğer ucuna asfaltsız yol bırakmamak için gece gündüz çalışıyor. İlçelerde ASAT’ın çalışmalarını tamamladığı mahalle yolları vakit kaybedilmeksizin Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından sıcak asfaltla kaplanıyor. Bu kapsamda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından Manavgat’ın Ulukapı Mahallesi’nde sıcak asfalt çalışması yapılıyor. Toplam 4.5 kilometre uzunluğunda ve 7 metre genişliğindeki yol kaymak gibi asfaltla kaplanıyor. Çalışmaların kısa süre içerisinde başlaması ise mahalle sakinlerini sevindirdi.

KALİTELİ HİZMET
Sıcak asfalt çalışmalarını yerinde inceleyen Büyükşehir Belediyesi Manavgat Koordinatörü İbrahim Büküş “Vatandaş hak ettiği hizmete, kısa zamanda ve kaliteli şekilde ulaşıyor. Manavgat, Büyükşehir Belediye Başkanımız Menderes Türel’in destekleriyle hak ettiği hizmetleri görüyor” dedi.

BOZULAN YOLLAR ASFALTLANIYOR
Öte yandan Büyükşehir Belediyesi’nin D-400 Karayolu’ndan başlayan Serik’in Aşağıkocayatak ve Kumköy mahallelerine kadar giden 6.5 kilometre uzunluğundaki yoldaki asfalt çalışması da tamamlandı. Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yapım İşleri Şube Müdürü Hasan Erdem, ASAT’ın bölgede içme suyu çalışması yaptığını söz konusu çalışmalar nedeniyle bozulan yolun yapım ve asfalt çalışmasını kısa süre içinde tamamlayıp yolu trafiğe açtıklarını ifade etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*