Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 07. Antalya » Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu
Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu

Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu

Manavgat Yeniköy mahalle yolu asfaltla buluştu :Antalya Büyükşehir Belediyesi, Manavgat Yeniköy Mahalle yolunu sathi kaplama asfalt ile buluşturdu. Mahalle sakinleri tozlu topraklı yoldan kurtulmanın sevincini yaşadı.

Büyükşehir Belediyesi Kırsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, Manavgat’a bağlı Yeniköy Mahalle yolunu sathi kaplama asfalt ile buluşturdu. Daha önce asfalt olmadığı için stablize yolda toz toprak içinde gidip geldiklerini dile getiren mahalle sakinleri, yolun çok kısa bir süre içerisinde hazırlanarak çalışmalara başlanmasını sevinçle karşıladı. Mahalle sakinleri toplam 14 kilometrelik yolun asfatlanmasından dolayı Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti. Büyükşehir Belediyesi İlçeler Koordinatörü İsa Akdemir Yeniköy Mahalle yolunda yürütülen asfalt çalışmalarını yerinde inceledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*