Cuma , 15 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Büyükşehir Asfalt İçin Makine Ağını Genişletti
Manisa Büyükşehir Asfalt İçin Makine Ağını Genişletti

Manisa Büyükşehir Asfalt İçin Makine Ağını Genişletti

Manisa Büyükşehir Belediyesi, yapılan asfalt çalışmalarını daha hızlı tamamlamak ve daha çok noktada çalışmaların yürütülmesi için makine ağını genişletti. Manisa Büyükşehir Belediyesi bünyesine eklediği yeni asfalt distribütörü ile 3 farklı noktada asfalt çalışması yürütecek.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, Manisa il merkezi ve ilçelerde yürüttüğü asfalt çalışmalarını hızlandırmak, en kısa zamanda tamamlamak ve farklı noktalarda çalışmaların yürütülmesi amacıyla makine ağını genişletmeye devam ediyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, belediye şantiyesinde belediyenin makine ağına yeni eklenen asfalt distribütörünü yerinde inceledi. Mevcut aracın makine ağına dahil olmasıyla birlikte farklı noktalarda çalışmaların yürütülebileceğini kaydeden Demir, Manisa’nın büyükşehir statüsü kazanmasının ardından Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün araçlar konusunda da destek olarak belediye bünyesine yaklaşık 20 milyon liralık iş makinası alımı yapıldığını söyledi.

3 Distribütör Dahil Edildi
Demir, “Kamyonlar, greyderler, distribütör gibi makinelerin alımları yapıldı. Son olarak bize İl Özel İdaresi’nden geçen kamyonlarımız vardı. Asfalt dökümünde kullanılan distribütörlerimiz vardı. Biz Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak yol problemine hızlı bir şekilde müdahale etmek ve vatandaşların problemlerini çözmek istiyoruz. Biz acil olan yapılması gereken işleri yapmak istiyoruz. Bunlardan bir tanesi de asfalt. Bu konuya Başkanımız Cengiz Ergün’e aktardık. 3 adet distribütörün yapımı için onay verdi. Şu an itibariyle de 3 adet distribütör envanterimize katmış oluyoruz” dedi.

Senede 500-600 kilometre yol yapılacak
Gelen distribütör araçları ile belediyenin elinin daha da güçlendiğine dikkati çeken Demir, “Bu araçlarla kendi personelimiz ve ekiplerimizle senede 500-600 kilometre arasında yol yapmış olacağız. Bu da vatandaşımızın daha güvenli, ferah, rahat yollarla seyahat etmesini sağlayacak. Buradan bize verdiği desteklerinden dolayı Başkan Cengiz Ergün’e teşekkürlerimizi iletiyoruz. En kısa vatandaşın ihtiyacı olan yolları tamamlamış oluruz” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*