Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Büyükşehir Belediyesi Yağış Sonrası Sahada
Manisa Büyükşehir Belediyesi Yağış Sonrası Sahada

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yağış Sonrası Sahada

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yağış Sonrası Sahada :Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Kırkağaç’ta yaşanan etkili sağanak yağış sonrasında bozulan yol ve mahalle aralarında çalışmalarına başladı.

Manisa’nın Kırkağaç ilçesinde 8 Haziran Perşembe akşam saatlerinde yaşanan etkili sağanak yağış sonrasında mağdur olan vatandaşların mağduriyetlerini gidermek için Manisa Büyükşehir Belediyesi çalışmalarını başlattı. Etkili olan yağış sonrasında Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman sahaya inerek incelemelerde bulundu. İnceleme sonrasında mahallelerde tespit edilen olumsuzlukların giderilmesi için çalışmalar başlatıldı. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, sokak aralarına yoğun yağışla gelen taş ve toprakları iş makineleri aracılığıyla temizleme çalışmaları başlattı. Ekipler ayrıca sağanak yağış dolayısıyla zarar gören Gelenbe, Hacet, Çobanlar, Dualar, Sayalar ve Sayaları birbirine bağlayan yolun 65’inci kilometresinde bakım onarım çalışmalarına da başladı. Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, yapılan çalışmaların en kısa sürede giderileceğini belirterek, yoğun sağanak yağış nedeniyle zarar gören mahallelerde gerekli çalışmaların en hızlı şekilde yapılacağını söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*