Cuma , 19 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Büyükşehir Yollarda Güven İnşa Ediyor
Manisa Büyükşehir Yollarda Güven İnşa Ediyor

Manisa Büyükşehir Yollarda Güven İnşa Ediyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi, doğal koşullar ya da bir takım çalışmalar nedeniyle bozulan yollarda hızla bakım ve onarım yaparak, vatandaşların trafikte güven içerisinde hareket etmelerini sağlıyor. Bu kapsamda Saruhanlı ilçesine bağlı Paşaköy ile Sarıçam arasında kanal yapımı nedeniyle bozulan 2000 metrelik yol da, onarım yapıldıktan sonra asfaltlanmaya başlandı.

Vatandaşların trafikte güvenle hareket edebilmelerini sağlamak amacıyla yol bakım, onarım ve asfaltlama çalışmalarına hız kesmeden devam eden Manisa Büyükşehir Belediyesi, Saruhanlı ilçesine bağlı Paşaköy ile Sarıçam mahalleleri arasında kanal döşemesinden dolayı bozulan 2000 metrelik yolun da bakım ve onarımını gerçekleştirdi. Yol Yapım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler, bozulan yolların bakımını gerçekleştirdikten sonra sıcak asfalt çalışmasına da başladı.

Bozulan Yollar Yenileniyor
Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak il genelinde yoğun bir şekilde yol bakım ve onarımıyla asfaltlama çalışması sürdürdüklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Paşaköy Mahallesi’nden başlayıp, Sarıçam’a kadar uzanan yolda kanal döşemesi yapılması ve yağışlar nedeniyle yollar bozulmuştu. Ekiplerimiz hızla burada çalışma yaptı ve yolu eskisinden daha iyi koşula getirmek için gerekli bakım ve onarım çalışmasını gerçekleştirdi. Şimdi de sıcak asfalt çalışmasıyla yol güvenliğini en üst seviyeye getirdik. Tüm hemşerilerimize hayırlı olsun, kazasız ve belasız bir şekilde güle güle kullansınlar” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*