Pazartesi , 18 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Büyükşehir’den Tavak ve Pınarlar Yoluna Asfalt
Manisa Büyükşehir’den Tavak ve Pınarlar Yoluna Asfalt

Manisa Büyükşehir’den Tavak ve Pınarlar Yoluna Asfalt

Manisa Büyükşehir’den Tavak ve Pınarlar Yoluna Asfalt :İl genelinde uzun yıllardır kaderine terk edilen yolları asfalt ile buluşturan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Selendi’ye bağlı Tavak ve Pınarlar mahalleleri arasında kalan yolda asfalt uygulaması gerçekleştirdi. Yol çalışmasının tamamlanmasıyla birlikte Tavak Mahalle Muhtarı Hüseyin Gökmen ile Pınarlar Mahalle Muhtarı Bekir Sağdıç, yapılan çalışmalar nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ilettiler.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’na bağlı Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürlüğü, Selendi’ye bağlı Tavak Mahallesi ile Pınarlar Mahallesi arasında kalan 5 kilometrelik yolda asfalt çalışması gerçekleştirdi. Manisa Büyükşehir Belediyesi’nce yapılan çalışmaları Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç ile mahalle muhtarları yerinde inceledi. Tavak ve Pınarlar Mahallelerini birbirine bağlayan 5 kilometrelik yolda 1. Kat asfalt çalışmasının yapıldığını belirten Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, temel malzemesi çekilerek serme sıkıştırma çalışmasının yapıldığını, ardından da sathi kaplama çalışmasını gerçekleştirildiğini aktardı. Kütahya ilinin Simav ilçesinin yakın olmasına rağmen yol yapılması için çevre mahalleler dahil yaklaşık olarak 40 kilometre mesafe dolaşmak zorunda kaldıklarını belirten Mahalle Muhtarları, 5 kilometrelik yolun tamamlanması nedeniyle Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’e teşekkürlerini ilettiler. Daha sonra Selendi Belediye Başkan Yardımcısı Aşkın Akkoç, Yol Bakım ve Onarım Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay, Selendi Ziraat Odası Başkanı ve Rahmanlar Mahalle Muhtarı Servet Akyıldız, Selendi Muhtarları Derneği Başkanı ve Pınarlar Mahalle Muhtarı Bekir Sağdıç ve Halılar Mahalle Muhtarı Nurullah Utangan’ın katılımıyla gerçekleştirilen toplantıda ilçede yürütülen çalışmalar ve yapılması planlanan çalışmalar görüşüldü.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*