Perşembe , 22 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Büyükşehir’den Yol Mesaisi
Manisa Büyükşehir’den Yol Mesaisi

Manisa Büyükşehir’den Yol Mesaisi

Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, il genelinde asfalt bakım ve onarım çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Bu kapsamda ekipler Celal Bayar Üniversitesi Öğrencilerinin de yoğun olarak kullandığı, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun yanında bulunan yolda ve Atatürk Spor Salonunun önünde bulunan alanda bakım gerçekleştirdi.

İl genelinde vatandaşların ulaşımlarını daha iti şartlarda sağlaması amacıyla asfalt çalışmaları gerçekleştiren Manisa Büyükşehir Belediyesi, bozulan yolların da bakım ve onarımını gerçekleştiriyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanlığı, çalışmalar kapsamında Celal Bayar Üniversitesi Öğrencilerinin de yoğun olarak kullandığı, Manisa 19 Mayıs Stadyumu’nun yanında bulunan yolda ve Atatürk Spor Salonunun önünde bulunan alanda bakım gerçekleştirdi. Çalışmalar hakkında bilgi veren Manisa Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım ve Onarım Daire Başkanı Fevzi Demir, çalışmalardan önce kötü durumda bulunan yolda, ekiplerin müdahalesi ile sorunların ortadan kaldırıldığını söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*