Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Genelinde Yollar Modernize Ediliyor
Manisa Genelinde Yollar Modernize Ediliyor

Manisa Genelinde Yollar Modernize Ediliyor

Manisa Genelinde Yollar Modernize Ediliyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Şehzadeler ilçesi Tekeliler ve Halıtlı Mahalleleri arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştiriyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, il genelinde yol çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bu kapsamda Fen İşleri Dairesi Başkanlığı Yol Şube Müdürlüğü ekipleri, Şehzadeler ilçesi Tekeliler ve Halıtlı mahalleleri arasında sathi kaplama çalışması gerçekleştiriyor. Yol Şube Müdürü Kurtuluş Kuruçay da yetkililer ile birlikte çalışmaları yerinde inceledi ve ekiplere çalışmalarında kolaylıklar diledi. Yapılan çalışmalar hakkında bilgiler veren Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Büyükşehir Belediyesi mevsim şartlarının uygun hale gelmesiyle birlikte 2017 asfalt programına alınan yerlerde çalışmalara başladı. Şehzadeler ilçesi Tekeliler ve Halıtlı Mahallesi arasındaki 7 kilometrelik yolda sathi kaplama çalışması tüm hızıyla devam ediyor. Tilkisüleymaniye-Karayenice hattındaki 9 kilometrelik yoldaki çalışmalar da bitti. Demirci-Recepli mahalleleri de dahil çalışmalar devam edecek. Manisa Büyükşehir Belediyesi olarak tek amacımız, en iyi hizmeti Manisa’ya ulaştırmaktır” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*