Perşembe , 18 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor
Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor

Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor

Manisa Kırkağaç’ta yol çalışmalarını sürdürüyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri, Karakurt-Bostancı-İlyascılar yolu ve Kiraz yolundaki CTP ve bakım onarım çalışmalarını sürdürüyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Daire Başkanlığı Trafik Hizmetleri Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından yollarda bakım-onarım ve CTP (Kedi Gözü) çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler Karakurt-Bostancı-İlyaslar yolunda Büyükşehir Belediyesi tarafından sürdürülen CTP (Kedi Gözü) çalışmalarını sürdürüyor. Ayrıca Kiraz yolunda başlatılan ön çalışmanın ardından yol kenarlarına şarampollerin açılması çalışması da devam ediyor.

Yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Manisa Büyükşehir Belediyesi Kırkağaç Koordinatörü Ali Rıza Duman, yapılan çalışmalar ile yolların sürücüler için daha güvenli hale getirilmesinin amaçlandığını belirterek, yolların güvenli hale gelmesi için Büyükşehir Belediyesi’nin çalışmalarının devam edeceğini söyledi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*