Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa OSB Kavşağının Gündüzü Ayrı Gecesi Ayrı Güzel
Manisa OSB Kavşağının Gündüzü Ayrı Gecesi Ayrı Güzel

Manisa OSB Kavşağının Gündüzü Ayrı Gecesi Ayrı Güzel

Manisa OSB Kavşağının Gündüzü Ayrı Gecesi Ayrı Güzel :Manisa Büyükşehir Belediyesi, OSB Kavşağı’nda yaptığı düzenlenmeyle birlikte şehre girişte gece ayrı, gündüz ayrı güzellikler ortaya çıkmasını sağladı. Büyükşehir Belediyesi kavşağa peyzaj uygulamasının ardından aydınlatma çalışması da gerçekleştirerek OSB Kavşağı’nın tüm görkemini ortaya çıkardı.

Gerçekleştirdiği yeşil alan düzenlemeleriyle Manisalılara soluk aldıran Manisa Büyükşehir Belediyesi, Yunusemre ilçesi OSB Kavşağı’nda peyzaj uygulamasının ardından aydınlatma çalışması da gerçekleştirerek daha renkli ve daha güzel görüntü kazandırdı. Yapılan aydınlatma çalışmasının ardından OSB Kavşağı’nın daha aydınlık ve ışıl ışıl bir görünüme kavuştuğunu belirten Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu,” Büyükşehir Belediyemiz tarafından mevcut alana ilk olarak dolomit taşı, taflan ve alev çalısı ile palmiye ağaçlarıyla süslenen peyzaj uygulamamız gerçekleştirildi. Ardından peyzaj uygulamasına özel olarak yapılan aydınlatma ile kavşağın ışıl ışıl bir görünüme kavuşması sağlandı. Hem peyzaj uygulaması, hem aydınlatma birlikte kavşak, bulunduğu bölgeye farklı bir hava kattı ifadelerinde bulundu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*