Cumartesi , 16 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa Turgutlu’da Sabuncu Sokak Yenileniyor
Manisa Turgutlu’da Sabuncu Sokak Yenileniyor

Manisa Turgutlu’da Sabuncu Sokak Yenileniyor

Manisa Turgutlu’da Sabuncu Sokak Yenileniyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Turgutlu ilçesi Sabuncu Sokakta üstyapı düzenleme çalışmalarını başlattı. Sokaktaki çalışmanın kısa süre içerisinde tamamlanacağı belirtildi.

MASKİ Genel Müdürlüğü tarafından Turgutlu ilçesi Sabuncu Sokakta gerçekleştirilen içme suyu altyapı yenileme çalışmaları tamamlandı. Bunun üzerine Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi’nce üstyapı düzenlemelerine başlandı. Ekipler, Sabuncu Sokağın kısa süre içerisinde kilit parke ile kaplanacağını belirtti. Manisa Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Yılmaz Gençoğlu, “Manisa Büyükşehir Belediye Başkanımız Cengiz Ergün’ün talimatları doğrultusunda içme suyu ve kanalizasyon çalışmalarının ardından vatandaşlarımızın mağdur olmaması için üstyapı çalışmalarını başlatıyoruz. Sabuncu Sokakta da bu doğrultuda bir çalışmamız var. Kısa süre içerisinde bu çalışmayı tamamlayıp, halkımızın kullanımına sunacağız” diye konuştu.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*