Salı , 23 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa’da Ulaşım Dairesinin Ek Binası Açılıyor
Manisa’da Ulaşım Dairesinin Ek Binası Açılıyor

Manisa’da Ulaşım Dairesinin Ek Binası Açılıyor

Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından Ulaşım Dairesi Başkanlığının yanına yapılan ek binanın açılışı, 26 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de gerçekleştirilecek. Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, açılışa tüm Manisalıları davet etti.

İl genelinde toplu ulaşım çalışmalarının etkin ve verimli bir şekilde sağlanması için çalışma yürüten Manisa Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanlığı, hizmet alanını ek binayla büyütüyor. Manisa Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Dairesi Başkanlığı tarafından yapımı tamamlanan Ulaşım Dairesi Başkanlığının mevcut hizmet binasının yanındaki alana yapılan ek bina ile Ulaşım Dairesi, vatandaşa daha etkin hizmet verecek. Ulaşım Dairesi Başkanlığının ek binasının açılışını 26 Ekim Perşembe günü saat 13.00’de gerçekleştireceklerini belirten Manisa Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün, “Açılış vesilesiyle vatandaşlarımızla bir araya geleceğiz. Perşembe günü saat 13.00’de gerçekleştireceğimiz açılışımıza tüm hemşehrilerimizi davet ediyorum” dedi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*