Salı , 20 Şubat 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisa’da Yönlendirme Levhalarına Çirkin Saldırı
Manisa’da Yönlendirme Levhalarına Çirkin Saldırı

Manisa’da Yönlendirme Levhalarına Çirkin Saldırı

Manisa’da Yönlendirme Levhalarına Çirkin Saldırı :Manisa Büyükşehir Belediyesi’nin yaklaşık 1 ay önce yenileme yaptığı yönlendirme levhaları, kimliği belirsiz şahıs ya da şahısların girişimleriyle kullanılamaz hale geldi. Maliyeti 2 bin liraya yaklaşan bu levhalara zarar veren kişi veya kişiler hakkında İl Jandarma ekiplerine bilgi verilerek, şikayette bulunuldu.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, kısa süre önce il genelinde yönlendirme levhalarına yönelik olarak çalışma başlattı. Ulaşım Dairesi Başkanlığı ekipleri tarafından yönlendirme levhaları, trafik işaret ve işaretçileri yenilenerek, değiştirildi. Fakat yenileme çalışmalarının üzerinden kısa bir süre geçmiş olmasına rağmen, kimliği belirsiz kişi veya kişiler tarafından yönlendirme levhalarının üzeri boyanarak, kullanılamaz hale getirildi. Özellikle kırsal mahalleler arasında ulaşımın sağlandığı ve Manisa ile Yeniharmandalı güzergahındaki mahallelere ulaşımı kolaylaştırmak için montajı yapılan levhalar işlevsiz hale geldi. Konu ile ilgili olarak Jandarma ekiplerine başvuruda bulunuldu. Ekipler, bu kişi ya da kişilerin bulunması için girişimlerini sürdürüyor.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*