Perşembe , 14 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Manisanın Ahmetli İlçesinde Ulaşım Ağı Genişliyor
Manisanın Ahmetli İlçesinde Ulaşım Ağı Genişliyor

Manisanın Ahmetli İlçesinde Ulaşım Ağı Genişliyor

Manisanın Ahmetli İlçesinde Ulaşım Ağı Genişliyor :Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde vatandaşların talebi üzerine Cambazlı-Turgutlu arasında otobüs seferi başlattı. Cambazlı Mahalle Muhtarı Nedim Bilgiç, otobüs seferlerinin başladığını söyledi ve Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Manisa Büyükşehir Belediyesi, ulaşımda dönüşüm kapsamında vatandaşların yaşamlarını kolaylaştırıyor. Bu kapsamda yeni bir çalışmaya daha imza atan Manisa Büyükşehir Belediyesi, Ahmetli ilçesinde Cambazlı Mahallesi ile Turgutlu ilçesi arasında otobüs seferlerini başlattı. Cambazlı Mahalle Muhtarı Nedim Bilgiç, halkın günlük işlerini Turgutlu ilçesinde yürüttüğünü ve bu yüzden Cambazlı ile Turgutlu arasında otobüs seferine ihtiyaç duyduklarını söyledi. Ulaşım Dairesi Başkanlığı’na otobüs taleplerini ilettiklerini belirten Bilgiç, olumlu yanıt aldıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Vatandaşların 8.30 ve 14.15 seferleri ile günde iki kez olmak üzere Turgutlu’ya gidip geldiklerini aktaran Cambazlı Mahalle Muhtarı Nedim Bilgiç, Manisa Büyükşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*