Çarşamba , 17 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 48. Muğla » Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı’nın Caddeleri Yenileniyor
Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı’nın Caddeleri Yenileniyor

Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı’nın Caddeleri Yenileniyor

Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı’nın Caddeleri Yenileniyor :Muğla Büyükşehir Belediyesi, Menteşe Uğur Mumcu Bulvarı, Cumhuriyet Caddesi, Cumhuriyet Meydanı, Recai Güreli Caddesi ve Abdi İpekçi Caddesinde yol, cadde, bulvar, meydan yenileme ve düzenlemesi işi kapsamında yapım çalışmaları yapacak.

26.04.2017 tarihinde yapılan Muğla Büyükşehir Belediyesi Alt Yapı Koordinasyon Merkezi (AYKOME) Genel Kurulunda söz konusu meydan, bulvar ve caddelerde yapılacak düzenleme kapsamında kamu kaynağının etkin ve verimli kullanılması adına mevcut havai hatların yer altına alınması, eksik olan alt yapı tesislerinin tamamlanması için ortak program oluşturulmuş ve ortak programa giren ilgili kurumlara kazı izni verildi.

Bu kapsamda Akmercan Muğla Doğal Gaz Dağıtım San. ve Tic. A.Ş., ADM Elektrik Dağıtım A.Ş., Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. ve MUSKİ’nin çalışmaları ile birlikte Muğla Büyükşehir Belediyesi yapacağı düzenlemelerle caddeleri yeni görünümlerine kavuşturacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*