Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 33. Mersin » Mersin, Bisiklet Turuna Hazır
Mersin, Bisiklet Turuna Hazır

Mersin, Bisiklet Turuna Hazır

Mersin, Bisiklet Turuna Hazır :Bu yıl 3.’sü düzenlenecek olan Mersin Uluslararası Bisiklet Turu ‘Tour Of Mersin’ öncesi, sporcuların güvenli bir şekilde mücadele edebilmelerini sağlamak amacıyla Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından güzergah yollarında bakım ve onarım çalışmaları gerçekleştirildi.

20-23 Nisan 2017 tarihleri arasında 4 gün boyunca 7 ülkeden 11 takımın katılımıyla düzenlenecek olan bisiklet yarışları için parkurların tamamının gerekli olan yerlerinde kaplama, yama ve sıcak asfalt çalışmaları yapıldı.
3. Tour Of Mersin’e sayılı günler kala hummalı bir çalışmayla hazırlıklarını sürdüren Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri, güzergahlardaki çalışmalarını da kısa bir sürede tamamladı.

4 etap olarak düzenlenecek olan ve ilk etapta Anamur-Gülnar/Yanışlı olmak üzere 133 km, ikinci etapta Aydıncık-Gülnar-Silifke-Erdemli-Mezitli-Pompeiopolis olmak üzere 165 km, üçüncü etapta Tarsus-Çamlıyayla-Mersin (Özgecan Aslan Barış Meydanı) olmak üzere 149 km ve son etapta Özgecan Aslan Barış Meydanı-Çavak-İnsu-Arena-Adnan Menderes olmak üzere 147 km’den oluşan ve toplam 600 km olan parkurların ihtiyaç görülen tüm yerlerinde Mersin Büyükşehir Belediyesi ekipleri tarafından bakım ve onarım çalışmaları yapıldı.

Sıcak asfalt, serpme, kaplama, yama gibi uygulamalar ile yolları daha güvenli hale getirerek, sporcuların zarar görmeden yarışı tamamlayabilmelerini isteyen Mersin Büyükşehir Belediyesi, bu amaçla sporcuların pedallarını güvenilir bir şekilde çevirebilmeleri için yarış sonuna kadar görev başında olacak.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*