Pazar , 21 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 45. Manisa » Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım
Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım

Mesir Sanayi ve Ticaret Fuar Merkezine Ücretsiz Ulaşım :24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı törenle açıldı. Açılış çerçevesinde vatandaşların fuara ulaşımı Manisa Büyükşehir Belediyesi tarafından ücretsiz sağlanıyor.

Bu yıl 24’üncü kez kapılarını açan Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı Manisalı vatandaşların yoğun ilgisi ile karşılandı. Vatandaşların fuara katılımını sağlamak isteyen Manisa Büyükşehir Belediyesi, ücretsiz servis imkanı sağlıyor. Konu ile ilgili bilgi veren Büyükşehir Belediyesi Ulaşım Dairesi Başkanı Mümin Deniz, “24’üncü Mesir Sanayi ve Ticaret Fuarı’na Manisalıların ilgisi büyük. Bu kapsamda, Büyükşehir Belediye Başkanı Cengiz Ergün’ün talimatı ile Fuar alanına ücretsiz servis hizmeti veriyoruz. Araçlarımız saat başında kalkacak. Fuar bitimine kadar ücretsiz servislerimiz hizmet vermeye devam edecek” diye konuştu.

Servis Güzergahları
Saat 11.00 ile 20.00 saatleri arasında saat başlarında hareket edecek araçların güzergahları, Bozköy- Yapek, Magnesia YSE Kavşağı-Karaköy- Sultan Camii- Cumhuriyet Caddesi- Devlet Hastanesi- Fuar Merkezi olarak belirlendi.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*