Pazar , 17 Aralık 2017
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 21. Diyarbakır » Meyve ve Sebze Hali yerleşkesi asfaltlandı
Meyve ve Sebze Hali yerleşkesi asfaltlandı

Meyve ve Sebze Hali yerleşkesi asfaltlandı

Kent genelinde bulvar, cadde ve sokaklarda asfalt çalışmalarını aralıksız sürdüren Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Meyve ve Sebze Hali’nin içini asfaltladı.

Kent genelinde asfalt çalışmalarına devam eden Diyarbakır Büyükşehir Belediyesi, Bağlar ilçesinde bulunan Meyve ve Sebze Hali’nin iç kısmında asfalt çalışması başlattı. Hal esnafından gelen talepler üzerine Büyükşehir Belediyesi ekipleri, vatandaşların ve hal esnafının yerleşke içinde kullandığı 350 metrelik yola ve bağlantı yollarına bin 200 ton sıcak asfalt serdi. Yapılan çalışma ile hal içindeki yollar yeni görünüme kavuşturulurken, esnaflar, asfalt nedeniyle Diyarbakır Büyükşehir Belediye Başkanı Cumali Atilla’ya teşekkür ettiler.

Asfalt çalışmasının ardından vatandaşların yolu daha güvenli kullanabilmeleri için termoplastik boya ile çizgiler çizilecek.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*