Çarşamba , 24 Ocak 2018
Son Dakika
Anasayfa » Türkiye Karayolu Haberler » 26. Eskişehir » Mihallıççıkta Yollar Genişliyor
Mihallıççıkta Yollar Genişliyor

Mihallıççıkta Yollar Genişliyor

Mihallıççıkta Yollar Genişliyor :Eskişehir Büyükşehir Belediyesine bağlı ekipler, yol yapım bakım ve onarım çalışmaları kapsamında Eskişehir’in tüm ilçe ve mahallelerinde çalışmalarını sürdürüyor. Ekipler son olarak Mihalıççık ilçesinde bir çok mahalleyi birbirine bağlayan grup bağlantı yolunda zemin iyileştirme, yol ve köprü genişletme ile viraj düzenleme çalışmaları yapıyor.

Büyükşehir Belediyesi ekipleri, ilçelerde çalışmalarını aralıksız sürdürüyor. Ekipler, Mihalıççık ilçesi Diközü, Ağırköy, Sazak, Yayalar, Üçbaşlı, Hamidiye, Ahurözü, Saray, Dümrek, Narlı, Sekiören, Koyunağılı, Madem Güreş, Kavak ve Bahtiyar mahalleri arasında bulunan grup bağlantı yolunda zemin iyileştirme, yol ve köprü genişletme ile viraj düzenleme çalışması yapıyor. Yapılan çalışmaları yerinde takip eden mahalle muhtarları Büyükşehir Belediyesi’nin mahallelerinde yaptığı çalışmalar için teşekkür ettiler.

Büyükşehir Belediyesi yetkilileri çalışma yapılan alanlarda sürücüleri trafik işaret ve işaretçilerine uymaları konusunda uyardı.

Net Tercüme Hizmetleri Ltd. olarak İngilizce, Almanca, Rusça, Fransızca dillerinde Raylı Sistemler terminolojisinde uzman 35 kişilik tercüman kadromuz ile hizmetinizdeyiz. Referanslarımız için Nettercume.com.tr

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Required fields are marked *

*